علیرضا پناهیان

روحانی شیعه، رئیس اتاق فکر رهبر در دانشگاهها و مسئول جلوگیری از توسعه علمی دانشگاهها. موسس و نایب رئیس قرارگاه عمار که در سال ۱۳۸۹ تاسیس شده است؛ این قرارگاه شامل هفتاد نفر از کسانی است که هنوز معتقدند انسان بدون دلیل از غارهای اولیه بیرون آمده و باید همه ایرانیان به محل پیدایش انسان اولیه بازگردند. اعضای اصلی قرارگاه عمار: محمد مهدی ماندگاری، حمید رسایی، حسن عباسی، سعید حدادیان، نادر طالب زاده، مهدی کوچک زاده، حسین یکتا، حسین الله کرم، سعید قاسمی و تعداد دیگری که فرق تئوریسم و تروریسم را نمی‌دانند. یکی از عماریون. هدف وی « تعمیق بصیرت جامعه و تحقق منویات مقام ولایت» یا همان تبدیل انسان امروزی به انسان نئاندرتال است. وی در سال ۱۳۹۰ خواستار اعدام میرحسین موسوی و مهدی کروبی شد. یکی از چهل شاگرد اصلی مصباح یزدی است که سعی می‌کند اهداف استاد خود را برای نابودی کامل ایران عملی کند.

وی در سال ۱۳۴۴ به احتمال قوی از یک پدر و مادر به دنیا آمده است. پدرش از روحانیون تهران بوده و جرم دیگری ندارد. او یکی از معدود افرادی است که به جای شعر خواندن در مراسم رسمی رهبر جمهوری اسلامی سخنرانی می‌کند. وی به دلیل اینکه مسعود ده نمکی چند فیلم سینمایی ساخته بود، همراه با او در دوره احمدی نژاد به عضویت هیات امنای دانشگاه هنر منصوب شد. وی گفت: « وقتی بچه بودم، چند بار چشم چشم دو ابرو را با دست خودم نقاشی کردم.»

پناهیان صاحب یک خانه ۴۲۰ متری در سعادت آباد است که در مورد آن توضیح داده است: « من یک واحد آن خانه را بیشتر ندارم آن هم با هدیه رفقا؛ مانند امام خمینی که هدیه‌ای زندگی می‌کردند و مقام معظم رهبری که با هدیه رفقایش زندگی می‌کنند من هم اینگونه زندگی می‌کنیم. ما هیچ‌وقت دنبال پول درآوردن نبودیم من اگر قرار باشد همه جزئیات زندگیم را بگویند مردم برایم اعانه جمع می‌کنند.» به دنبال این اظهار نظر تعدادی از افرادی که در مورد خانه او اطلاع داشتند، اخراج و تعداد دیگری به جرایم مختلف محکوم شدند.

جملات قصار: « بیل گیتس کرونا را ایجاد کرده تا با واکسن خود، ۱۵ درصد جمعیت دنیا را کم کند.»، « دموکراسی عامل کثیف‌ترین بی‌اخلاقی‌هاست.»، « سرفصل‌های علوم انسانی ما مطابق پروتکل‌های صهیونیست‌هاست.»، « بی‌حجابی عامل ناتوانی جنسی و افزایش طلاق است.»، « کنترل جمعیت با قرآن همخوانی ندارد.»، « نگذارید دموکراسی تدریس شود.»، « گاهی برنامه‌های کودک شبیه رقص است.»، « جوانان خود را بورسیه امام زمان بدانند.»، « عشق یک اشتباه بین‌المللی و نقشه صهیونیست‌هاست.»، « صدا و سیما سرهای بریده را بیشتر نشان دهد.»، « مردم فرانسه تظاهرات کردند که می‌خواهیم بدانیم پدر و مادرمان کیست.»، « ممنوعیت ازدواج زیر هجده سال نفهمیدن دین است.»

تالیفات: « چگونه یک نماز خوب بخوانیم.»، « چگونه یک روزه خوب بگیریم؟»، « قدرت و شکوه زن در کلام امام و رهبری»( این کتاب طنز نیست.)، « خدایا! کی خودت را به من نشان می‌دهی؟»( روش استفاده درست از جی.‌پی.اس. برای پیدا کردن خانه خدا در مکه.)، « آب را گل نکنیم.»( یا چگونه شعر سهراب سپهری را ضایع کنیم؟)، « چگونه دستورات دینی ما را تربیت می‌کنند.»( روش تبدیل جوانان معمولی کشور به دشمنان دین.)، « رهایی از تکبر پنهان»( ارائه رهنمود برای رهایی از دست رهبری)، « تحلیلی بر نگاه امام به هنر و رسانه.»( یا من توی دهن این سینما می‌زنم.)، « شهر خدا»( راهنمای شهری لاس وگاس برای مومنینی که برای اولین بار به این شهر می‌روند.)

درباره‌ی ابراهیم نبوی

ابراهیم نبوی
ابراهیم نبوی ( متولد ۲۲ آبان ۱۳۳۷ ) فعال سیاسی ، نویسنده و طنزنویس ایرانی است. نبوی از منتقدان سیاسی خارج از ایران می‌باشد که در حال حاضر در کشور آمریکا اقامت دارد. او بین سال‌های ۱۳۶۱ تا ۱۳۶۴ مدیر دفتر سیاسی وزارت کشور بوده ‌است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.