حفظ حریم شخصی

حفظ اطلاعات شخصی کاربران

پرسیس نیوز باور دارد که حفظ اطلاعات شخصی و دسترسی آزاد و بدون بازبینی به شبکه جهانی از جمله حقوق کاربران اینترنت به شمار می‌آید.

در جریان فراهم آوردن بهترین سرویس اخبار اینترنتی برای کاربران خود، ما دو نوع اطلاعات را درباره بازدیدکنندگان خود جمع‌آوری می‌کنیم:

اول، نشانی ایمیل که توسط آن دسته از بازدیدکنندگان در اختیار ما قرار می‌گیرد که مایل هستند مطالب منتشر شده رادیو فردا را از طریق خبرنامه دریافت کنند.

دوم، جمع آوری داده‌های آماری برای بررسی میزان استفاده از سایت پرسیس نیوز .

نشانی‌های ایمیل

مشترکان خبرنامه‌های پرسیس نیوز به صورت داوطلبانه نشانی ایمیل خود را برای دریافت این خبرنامه‌ها، در اختیار پرسیس نیوز قرار می‌دهند. پرسیس نیوز تحت هیچ شرایطی نشانی ایمیل‌هایی که به این هدف مورد استفاده قرار می‌گیرند را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. به همین ترتیب فهرست مشترکان نیز با هدفی به جز پخش خبرنامه‌ها مورد استفاده داخلی دیگری قرار نخواهد گرفت. مشترکان خبرنامه‌ها می‌توانند، در صورت تمایل، در هر زمان از طریق دنبال کردن شیوه ذکر شده در متن خبرنامه اشتراک خود را لغو نمایند.

روش لغو اشتراک بر روی سایت ما نیز قرار داده شده است. در عین حال، در صورت بروز هر گونه مشکل در لغو اشتراک، کاربران مشترک می‌توانند از طریق مکاتبه با نشانی ایمیل ذکر شده در متن هر خبرنامه info@persisnews.com درخواست لغو اشتراک را مستقیماً با پرسیس نیوز در میان بگذارند.